УРЯД

ОРДЕНУ МЕНШИХ БРАТІВ
2003-2009


ГЕНЕРАЛЬНИЙ МІНІСТР

БР. ХОСЕ РОДРІҐЕЗ КАРБАЛЛЬО, OFM
БР. ХОСЕ РОДРІҐЕЗ КАРБАЛЛЬО, OFM


Провінція: Сантіаґо де Компостеля (Іспанія)
Дата народження: 11.08.1953
Місце народження: Льодозельо (Іспанія)
Перші обіти: 09.08.1971
Вічні обіти: 01.01.1976
Пресвітер: 29.06.1977 (з рук папи Павла VI в базиліці св. Петра)
Академічні титули: ліцензіат з біблійної теології (Єрусалим); ліцензіат зі Святого Письма (Рим)
Розмовляє: іспанською, італійською, португальською, французькою, англійською
Розуміє: кателянську

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ВІКАРІЙ

БР. ФРАНЧЕСКО БРАВІ, OFM
БР. ФРАНЧЕСКО БРАВІ, OFM


Провінція: Св. Карла Боромея (Мілан, Italia)
Дата народження: 09.02.1956
Місце народження: Малєо (Italia)
Перші обіти: 08.09.1977
Вічні обіти: 21.09.1980
Пресвітер: 24.05.1982
Розмовляє: італійською, французькою
Розуміє: іспанську

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДЕФІНІТОРІЙ


1. Бр. Бернардо Амараль Амараль (для Африки і Близького Сходу)
Бр. Бернардо Амараль Амараль (для Африки і Близького Сходу)
Кустодія: Св. Клари (Мозамбіко)
Дата народження: 04.06.1952
Місце народження: Гуя (Мозамбіко)
Перші обіти: 15.08.1975
Вічні обіти: 24.10.1982
Пресвітер: 21.10.1984

2. Бр. Марйо Фавретто (для Італії)
Бр. Марйо Фавретто (для Італії)
Провінція: Св. Антонія з Падуї (Венеція, Італія)
Дата народження: 01.12.1954
Місце народження: Льорендзаґа (Тревізо, Італія)
Перші обіти: 03.10.1976
Вічні обіти: 05.10.1980
Пресвітер: 19.06.1982

3. Бр. Ґерардо Кабрера Херрера Луіс (для Латинської Америки 1)
3. Бр. Ґерардо Кабрера Херрера Луіс (для Латинської Америки 1)
Провінція: Св. Франциска з Квіто (Еквадор)
Дата народження: 11.10.1955
Місце народження: Азоґвес (Еквадор)
Перші обіти: 24.09.1976
Вічні обіти: 04.09.1982
Пресвітер: 08.09.1983 4.

 

Бр. Фінян Мꥳнн (для англо-язичної конференції)
Бр. Фінян Мꥳнн (для англо-язичної конференції)
Провінція: Св. Варвари (USA)
Дата народження: 18.11.1934
Місце народження: Фоенікс АЗ (USA)
Перші обіти: 13.07.1954
Вічні обіти: 13.07.1957
Пресвітер: 17.12.1960

5. Бр. Джуан Ігнацйо Муро Арехіґа (для Латинської Америки)
5. Бр. Джуан Ігнацйо Муро Арехіґа (для Латинської Америки)
Провінція: Бл. Юніпера Серра (Мексика)
Дата народження: 01-08-1962
Місце народження: Тіюана, B. C. (Мексика)
Перші обіти: 15.08.1982
Вічні обіти: 24.06-1987
Пресвітер: 04.07.1994

6. Бр. Шіме Самац (для словянської конференції)
6. Бр. Шіме Самац (для словянської конференції)
Провінція: Пресвятого Відкупителя (Хорватія)
Дата народження: 05.05.1946
Місце народження: Мільєвчі (Хорватія)
Перші обіти: 14.07.1964
Вічні обіти: 05.04.1970
Пресвітер: 29.06.1972

7. Бр. Амброзйо Сі Нґуєн Ван (для Азії і Океанії)
7. Бр. Амброзйо Сі Нґуєн Ван (для Азії і Океанії)
Провінція: Св. Франциска Асизького (Вєтнам)
Дата народження: 05.12.1943
Місце народження: Хаунг Гоа (Вєтнам)
Перші обіти: 03.08.1968
Вічні обіти: 29.06.1972
Пресвітер: 11.02.1973

8. Бр. Мартін Міґвель Й. Валлєчілльо (для іспанської конференції)
8. Бр. Мартін Міґвель Й. Валлєчілльо (для іспанської конференції)
Провінція: Матері Божої з Реґля Ґранада (Іспанія)
Дата народження: 19.09.1945
Місце народження: Мелілля (Іспанія)
Перші обіти: 04.10.1965
Вічні обіти: 22.08.1970
Пресвітер: 20.06.1971

9. Бр. Якаб Варнай (для центральної європи)
9. Бр. Якаб Варнай (для центральної європи)
Провінція: св. Йоана Капістрана (Венгрія)
Дата народження: 28.09.1958
Місце народження: Будапешт (Венгрія)
Перші обіти: 02.09.1983
Вічні обіти: 01.11.1986
Пресвітер: 13.08.1988

ГЕНЕРАЛЬНІ СТАНОВИЩА

СЕКРЕТАРІАТ ОРДЕНУ
Секретар: бр. Сандро Оверенд Ріджілльо
Віце Секретар: бр. Гектор А. Фернандез Кубілльос
Віце Секретар: бр. Роберто де Анджеліс

СЕКРЕТАРІАТ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ
Секретар: бр. Іньаціо Швец Нестор
Модератор Місійної Євангелизації: бр. Вінченцо Броканеллі
Модератор Душпастирства: бр. Джоаквін Артуро Ехеверрі
Асистент: бр. Джой Пракаш Кужіпарамбіль
Модератор Юстиції та Миру: бр. Алєяндо Кастілльо Морґа

СЕКРЕТАРІАТ ФОРМАЦІЇ ТА СТУДІЙ
Секретар: бр. Массімо Фузареллі
Віце Секретар: бр. Альойзи Варот

КООРДИНАТОР ОРДЕНУ
Координатор: бр. Сандро Оверенд Ріджілльо

ПРОКУРАТУРА ОРДЕНУ
Прокуратор: бр. Франческо Браві
Секретар: бр. Валєнтіно Менеґатті

ЕКОНОМАТ ОРДЕНУ
Економ: бр. Жанкарльо Ляті
Віце Економ: бр. Габріель Едуардо Ґарчя Ґондзалєз

РОЗВИТОК ОРДЕНУ
Директор: бр. Джеймс Перлюці

ПРОТОКОЛ ОРДЕНУ
Директор: бр. Ганс-У. Кордвіттенборґ
Асистент: бр. Рейнальдо Бріцуеля
Схематизм: бр. Драґан Рузіч
Почта: бр. Самуель Портка
АРХІВ ТА БІБЛІОТЕКА ОРДЕНУ
Архівіста/бібліотекар: бр. Педро Джміль
Архівіста: бр. Рейнальдо Бріцуеля

КОМУНІКАЦІЯ ОРДЕНУ
Директор: бр. Джон Абеля
Fraternitas: бр. Джанфранко Пінто Остуні
Acta: бр. Люіджі Перуджіні
Асистент: бр. Петер Мішель

КОМП'ЮТЕРНИЙ ВІДДІЛ ОРДЕНУ
Директор: п. Вінченцо де Анджеліс
Асистент: бр. Сімоне Лопата

ПЕРЕКЛАДАЧІ ОРДЕНУ
Англійський (директор): бр. Патрік Гудсон
Французький: бр. Філіппе Шіллінґс
Іспанський: бр. Цезар Явір Ордуна
Німецький: бр. Ганс-У. Кордвіттенборґ
Хорватський: бр. Драґан Рузі
Польський і латинський: бр. Полікарп Новак

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ ОДРДЕНУ
Директор: бр. Франческо Антонеллі

ПОСТУЛАТОР ОДРДЕНУ
Постулатор: бр. Лука де Роза
Віце Постулатор: бр. Франческо Антонеллі
Віце Постулатор: бр. Жанджузеппе Каліфано

ФОС І GIFRA ОДРДЕНУ
Асистент: бр. Іван Матіч

СЛУЖБА ДІАЛОГУ ОДРДЕНУ
Координатор: бр. Мартін Міґвель Й. Валлєчілльо


Координатор: бр. Фінян Мꥳнн

<div align="center">Орден Братів Менших в Україні</div>