ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Парафіяльний відпуст Матері Божої Чечельницької

chechelnyk
Парафіяльний відпуст Уділення Таїнства Миропомазання

26 серпня 2011 року, Чечельник

26 серпня 2011 року в храмі відбувся парафіяльний відпуст Матері Божої Чечельницької. Цю урочистість очолив єпископ ординарій Леон Дубравський, котрий виголосив Слово Боже і уділив Таїнство Миропомазання. Це була дійсно велика подія для всієї Камянець-Подільскої дієцезії.

На цю урочистість прибули віруючі з різних околиць на чолі зі своїми священиками та сестрами монахинями. Важливим жестом була присутність двох православних священиків: Благочинного Бершадського деканату о. Ростислава; настоятеля Зеленогайської парафії та Бершадського монастиря о. Назарія та Владики Вінницько-Брацлавської Єпархії, Української Православної Церкви Київського патріархату Отця Єпископа Онуфрія. Докладніше…


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)