ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Перегринація Матері Божої Фатімської у Гусятині

husiatyn

Перегринація Матері Божої Фатімської у ГусятиніРазом з фігуркою Богородиці в гусятинську парафію св. Антонія привезли реліквії св. папи Йоана Павла ІІ і блаженних дітей з Фатіми – Франциска і Гіацинти.

На цю подію, яка розпочалася о 17.30 прибуло чимало людей з Гусятина та околиць. Святу Месу очолив о. Станіслав Фірут SAC. З нагоди прибуття реліквій і фігури Матері Божої Фатімської храм був відчинений до 24.00. На молитовному чуванні віряни доручали свої прохання Богородиці. Також гусятинці вшанували мощі святого Йоана Павла ІІ та блаженних дітей Франциска і Гіацинти з Фатіми, які перегринують разом із фігуркою Богородиці.

 

 

 

Джерело: Католицький Медіа-Центр


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)