Молитва Розарію. Святий розарій.

Святий розарій.

Розарій – це поєднання усної молитви і роздуму над Таємницями життя Христа і Його Матері. Ця молитва зазвичай здійснюється за допомогою чоток. Окрім молитви, зверненої до Діви Марії ми роздумуємо над словами молитов “Отче наш” і “Слава Отцю…”. Весь Розарій охоплює 20 подій, або “таємниць”, з яких 5 радісних – з дитинства Ісуса Христа, 5 світлих, введених Папою Йоаном Павлом II, 5 скорботних, – що відносяться до страждань Ісуса і Його смерті, і 5 славних – що нагадують про вічну славу Ісуса і Марії на небесах…

За традицією, радісні таємниці читаються в понеділок і суботу, скорботні – у вівторок і п’ятницю, світлі – в четвер, славні – в середу і неділю. Здійснюється хресне знамення, читається “Вірую в Бога Отця…”. Потім береться перша намистина і читається “Отче наш”. На трьох наступних – три рази “Радуйся, Маріє” (для помноження віри, надії і любові). Після цього – “Слава Отцю…”. Ці молитви складають вступ Розарію. Після цього оголошується назва частини і першої таємниці. На великій намистинці читається “Отче наш”, на маленьких – 10 “Радуйся Маріє”. В кінці кожної таємниці вимовляється “Слава Отцю…”.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)