ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Прохання про молитву


Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…

Можна також попросити
про молитву в Санктуарії

Матері Божої Будславської >>>

Вашы інтэнцыі да Маці Божай Будслаўскай

Додайте ваше прохання

 
 
 
 
 
.
548 entries.
Людмила
Прошу про молитву за душі терплячі у Чистилищі. Дякую.
Дмитро
Прошу помолитися за мене про позбавлення алкогольної залежності.
Viktor
Прохання помолитися про щасливий шлюб, Боже Милосердя, навернення для Ірини та її всієї родини.
Наталя
Святой Отец, кто бы ты ни был, кто читает сейчас эти строки, умоляю, спаси наши жизни от колдовства, на меня и моего возлюбленного Харлана некий маг наложил заклятие мертвого сердца или ледяного сердца, и я и мой возлюбленный мы оба задыхаемся во сне от сердечных приступов. Почему я так уверена в этом, потому что однажды уже этот маг издевался надо мной таким образом несколько лет тому. Имя мага Тарас, я живу в Кировограде, а мой муж сейчас в Америке- имя мужа Харлан Джадб помогите прошу!
Будьте благословенны за все ваши добрые дела!!! Пусть Господь услышит вас! Аминь.
Валентина
З подякою звертаюся до Всемогутнього Господа за посередництвом Найсвятішої Мами Марії за вислухані та отримані благодаті і надалі прагну,щоб кожен член моєї сім'ї примирився з Господом і Його святою Церквою, а також завжди перебували у своєму житті
в стані Божої ласки, щоб з приємністю, прихильністю та радістю Небесний Татусь споглядав на наше праведне життя з Його точки зору. Допоможи добрий, милосердний, безмежно люблячий, Господи! Амінь!
Наташа
Дуже прошу, молiться за мою любов, вiн заблукав, але покаявся й просить зберегти любов, не дивлячись нi на що! Нехай Бог допоможе нам поеднатись! Амiнь.
Руслан Романюк
Слава Ісусу Хресту.Прошу молитви за моє здоров'я,так як хворію вже більш ніж півроку
Леся
Слава Ісусу Хресту.Прошу молитви за здоров'я Олі якій в цей час роблять складну операцію
Наталя
Пожалуйста, помолитесь о моем скорейшем отъезде в дальнюю страну, эта поездка спасет мне жизнь!!! Заранее благодарна, Аминь.
Nataly
необходима молитва о скорейшем покрытии долгов за квартиру , а также долгов людям, об успехе предстоящей поездки, заранее благодарна, Аминь

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)