ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Прохання про молитву


Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…

Можна також попросити
про молитву в Санктуарії

Матері Божої Будславської >>>

Вашы інтэнцыі да Маці Божай Будслаўскай

Додайте ваше прохання

 
 
 
 
 
538 entries.
Наталія
Щиро прошу помолитись за дар батьківства Наталії та Миколи. 5 років чекаємо на дитинку
Ігор
Хочу щоб ви помолилися за мене бо не можу обрати потрібний шлях, мене звати Ігор. Коли я молюся хресну дорогу і приймаю кожного дня святе причастя я не можу вітдалитися. Від церкви ...що зімною робиться я не знаю, мені ще більше і більше хочеться молитися.що це -скажіть мені.... Бо не знаю що мені дальше робити. Зараз хоть і знаходжуся закордоном але так сильно тягне до церкви.що не можу навіть дальше працювати.
Вікторія
Будь ласка Про здоров'я і швидке одужання для Юлії яка потрапила в ДТП.
Юрій
Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за здоров'я Юрія,Тетяни,Тадея, Матея, Богдана, Віри, Степана, Галини, Михайла, Анни і всієї родини.
Неоніла
Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за болящу Світлану яка не може ходити, про зцілення її у хворобі та підтримку її духовних сил. Дякую за сайт і можливість подати прохання про молитву он- лайн.
Неоніла
Слава Ісусу Христу! Прошу про молитву для вирішення проблем по роботі Володимиру, за здоров"я Віктора, Валентини, Бориса і усім Божого Благословіння. Дякую.
Marta
Please, pray for my family and me: Janina, Zbigniew, Justyna, Dorota, Nina, Jasmin, Sofjan, Alina, Maria, Franciszka, Krzysztof, Marta and Bartosz. Pray for healing our souls, bodies, minds and lifes. We need God's help in all. Jesus save us! Holy Mary help us!
володимир
Слава Ісусу Христу у мого сина була лейкемія, ми практично ії побороли. Багато молились просили Отця Небесного, Ісусика, Матір Божу і святих на небі про заступництво хвороба відступила ми в Неаполі лишилось зовсім трішки.Прошу Вас допомогти в молитві щоб мій синок Василько якому 12р був здоровий. Допоможіть вимолити у Бога милосердя прошу. Ми вже 9 міс. боримося допоможіть вимолити прощення гріхів наших для здоров'я мого сина.
Ірина
Слава Ісусу Христу. Перш за все хочу подякувати про таку можливість подати прохання про молитву он- лайн.Рідна мені людина зараз тяжко хвора і бореться за життя, прошу вас про молитву за зцілення Сергія.
Тетяна
Прошу помолитись за тяжкохвору Анну Качмар 6 рочків з Трускавця. У неї рак мозку.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)