ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Прохання про молитву


Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…

Можна також попросити
про молитву в Санктуарії

Матері Божої Будславської >>>

Вашы інтэнцыі да Маці Божай Будслаўскай

Додайте ваше прохання

 
 
 
 
 
543 entries.
Наташа
Дуже прошу, молiться за мою любов, вiн заблукав, але покаявся й просить зберегти любов, не дивлячись нi на що! Нехай Бог допоможе нам поеднатись! Амiнь.
Руслан Романюк
Слава Ісусу Хресту.Прошу молитви за моє здоров'я,так як хворію вже більш ніж півроку
Леся
Слава Ісусу Хресту.Прошу молитви за здоров'я Олі якій в цей час роблять складну операцію
Наталя
Пожалуйста, помолитесь о моем скорейшем отъезде в дальнюю страну, эта поездка спасет мне жизнь!!! Заранее благодарна, Аминь.
Nataly
необходима молитва о скорейшем покрытии долгов за квартиру , а также долгов людям, об успехе предстоящей поездки, заранее благодарна, Аминь
Наталія
Щиро прошу помолитись за дар батьківства Наталії та Миколи. 5 років чекаємо на дитинку
Ігор
Хочу щоб ви помолилися за мене бо не можу обрати потрібний шлях, мене звати Ігор. Коли я молюся хресну дорогу і приймаю кожного дня святе причастя я не можу вітдалитися. Від церкви ...що зімною робиться я не знаю, мені ще більше і більше хочеться молитися.що це -скажіть мені.... Бо не знаю що мені дальше робити. Зараз хоть і знаходжуся закордоном але так сильно тягне до церкви.що не можу навіть дальше працювати.
Вікторія
Будь ласка Про здоров'я і швидке одужання для Юлії яка потрапила в ДТП.
Юрій
Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за здоров'я Юрія,Тетяни,Тадея, Матея, Богдана, Віри, Степана, Галини, Михайла, Анни і всієї родини.
Неоніла
Слава Ісусу Христу! Прохання помолитися за болящу Світлану яка не може ходити, про зцілення її у хворобі та підтримку її духовних сил. Дякую за сайт і можливість подати прохання про молитву он- лайн.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)