ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Прохання про молитву


Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…

Можна також попросити
про молитву в Санктуарії

Матері Божої Будславської >>>

Вашы інтэнцыі да Маці Божай Будслаўскай

Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
609 entries.
Владимир
Слава Иисусу Христу!Благодарю вас Отцы и Братья за Молитвы!Прошу Молитв За Здоровье Исцеление и Божьего Благословения для Владимира Инны прошу Божьей защити от всех врагов видимых и не видимых и от всякого зла прошу Божьего Благословения семейного и финансового благополучия Аминь!Благодарю!Слава Иисусу Христу!
Оксана
Слава Ісусу Христу!
Прошу у вас помолитись за зцілення моєї сім'ї. Щоб чоловік навернувся до жінки і дітей, а свекруха до свого чоловіка, і залишили нам в спокої. Дякую!
Тетяна
Прошу помолитись за здоровя моєї мами, в якої виявили рак
Галина
Прошу также о здоровье для мамы исцеления сердца и остеопароза
Галина
Слава Иисусу Христу! Прошу для брата Вячеслава об исцелении от алкоголя курения блуда Прошу для него о мудрости и жажде Бога и неба Спасибо
Тетяна
прошу молитву за мене Божу рабу Тетяну в мене страшна скрута та депресія мене вигнали з роботи влаштуватися на нову покищо не виходить.в чоловіка Олександра також не все гаразд було дтп він не винен але можуть зробити винним його суд буде 6 серпня я свою начальницю потягала за коси бо вона мене спровокувала ображала називала непристойними словами та щей подала на мене заяву до поліціі потушіть цю пожежу за допомогою молитви
Владимир
Слава Иисусу Христу!Прошу Молитв За Здоровье исцеления и Божьего Благословения для Владимира Инны прошу Божьей защиты от всех врагов видимых и не видимых и от всякого зла прошу Господа помощи Милости чтоб Господь даровал нам денежки чудесным образом решить все наши финансовые проблемы и на все наши нужды Божьей помощи в бизнесе Божьего Благословения над нами Аминь!Благодарю!Слава Иисусу Христу!
Леся
Прошу помолитись за одужання після складного перелому руки
Валентина
Прошу молитися за духовне і фізичне зцілення сина ГеннадІя Генріха.
Lesia
Za moju mamu, jaka rozcharovana v svoemu doroslomu synovi, bo vin znevazhlyvo do neji hovoryt i vymahaje svojeji doli kvartyry, choch mama she zhyva, ne pomerla... I za nevistku moeji mamy, jaka tak samo znevazhlyvo stavytsia do svojeji svekruchy...

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)