ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Прохання про молитву


Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…

Можна також попросити
про молитву в Санктуарії

Матері Божої Будславської >>>

Вашы інтэнцыі да Маці Божай Будслаўскай

Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
567 entries.
Юрій
Мир дому вашому і слава Богу Всевишньому.
Прошу помоліться за успішні пологи Ольги і народження нашої донечки Домініки.
Дякую. Слава Ісусу Христу!
Ростислав
Слава Ісусу Христу!.Прошу помолитись вас за відновлення стосунків з моєю коханою дівчиною яка на жаль залишила мене і прощення гріхів.Дякую.
Роман
Прохання за щасливу вагітнісь Світлани, успішні пологи Світлани, за материнство Світлани
Прохання для Романа розуму, успіхів у пошуку роботи, успіхів у навчанні, успішної здачі усіх іспитів, кваліфікаційних іспитів, захисту наукової роботи,здійсненні усіх благих намірів , мрій , задумів. Щасливої долі Роману і Світлані та материнства успішного Світлана.
Світлана
Прошу за мою донечку Анну за доброго партнера для її життя,за зцілення душі і тілі Ярослава,за упорядкування мого життя,за всі інтенції😇дякую за всі Благодаті😍
Оксана
Слава Ісусу Христу. Дуже прошу про молитву за Ігора який зараз в комі. Також просять восьмеро діточок і двоє внучат про зцілення і оздоровлення батька. Дякую
Господи, вислухай молитви і нехай буде воля твоя! Амінь
Роман
Прошу помолитися за мене, щоби Господь Бог допоміг мені прогнати страх і тривогу з серця. Дякую!
Прошу Всіх католицьких отців молитися за мою дружину Інну яка після дуже важкої операції що тривала приблизно 6 годин та 30 хвилин перебуває в реанімації у дуже важкому стані.
оксана
помоліться за мене ,за моє здоров'я
Прошу про Божу допомогу,дари Святого Духа у вирішенні сімейних проблем та звільнення від алкогольної залежності. Валентина.
Прошу у всіх ваших монастирях на вільній території України якомога частіше під час мес молитися за те, щоб Дмитро отримав щастя від Творця, скоро полишив свою теперішню роботу, скоро після цього отримав роботу по душі або став підприємцем, за повну свободу духовного розвитку для Дмитра, за навернення Дмитра, Тетяни, Ростислава, Алли та Валерія. Дякую

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)