ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


Прохання про молитву

Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…


Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
653 записи
Уляна
Прошу про добру долю для себе, про сім'ю. Здоров'я мамі (Мирослава) і татові (Степан), Христні, Віталіку, Насті, Ані.
Марія
За оздоровлення Романи
Марія
За здоров'я Романи
Галина
Прошу помолитися за тяжко хворих
Степана
Ірини
Галини
Лілі
Любомира
А також за здоров'я
Галини
Юстини
Марії
Олександри
Миколая
Виктор
Прошу про молитву за своё выздоровление и здоровье родственников
Софія
Благаю помолитись за моє здоров'я, мого чоловіка Юрія, дуже чекаємо на вагітність, 4 роки як чекаємо, 3 невдалі вагітності пережили. Дуже просимо за це молитву. І за здоров'я моєї бабці і дідуся які мене виростили Марії та Івана. Дуже дуже дякуємо.
ЛЮБОМИР
Прошу про молитву за Любомира здоров'я, правельний вибір ,одруження,створення сім'ї хорошу жінку . Мудрості організувати власну справу . Повернення Володимира додому
Іванна
Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за здоров'я Іванни, Віри, Богданчика, Крістіанчика, Оксани, Миколи, Сергія, Юлії, Анни, Валерії, Олександри, Магдалини, Мар'яна. Дякую.
Ірина
Прошу молитву за оздоровлення моїх синів Назара та Тараса.
наталія
упішно здати тести

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)