ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


Прохання про молитву

Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…


Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
658 записів
Софія
Благаю помолитись за моє здоров'я, мого чоловіка Юрія, дуже чекаємо на вагітність, 4 роки як чекаємо, 3 невдалі вагітності пережили. Дуже просимо за це молитву. І за здоров'я моєї бабці і дідуся які мене виростили Марії та Івана. Дуже дуже дякуємо.
ЛЮБОМИР
Прошу про молитву за Любомира здоров'я, правельний вибір ,одруження,створення сім'ї хорошу жінку . Мудрості організувати власну справу . Повернення Володимира додому
Іванна
Слава Ісусу Христу. Прошу молитву за здоров'я Іванни, Віри, Богданчика, Крістіанчика, Оксани, Миколи, Сергія, Юлії, Анни, Валерії, Олександри, Магдалини, Мар'яна. Дякую.
Ірина
Прошу молитву за оздоровлення моїх синів Назара та Тараса.
наталія
упішно здати тести
Оксана
Прошу про молитву за оздоровлення донечки Яринки!!!
Роман
Прошу про молитву за здоров'я, Божі ласки та благословення для похресниці Марічки.
Ірина
Прошу про важкохвору рабу Божу Галину, яка зараз лежить в лікарні в реанімаційному відділенні і підключена до апарату штучної вентиляції легень. Це надзвичайна людина: проста, добра, побожна, хороший друг, прекрасна мама і бабуся. Майже рідна мені людина. Прохання молитись за неї до Божого Милосердя. Сама прийти на месу зараз не можу, бо сама є після лікарні, після інсульту. Боже, врятуй її. Тільки на твою силу і міць уповаю, так, як ти 25 січня врятував мене. Слава Ісусу Христу.
ІРИНА
Слава Ісусу Христу, прошу молитви за мого сина Олега-за його здоров"я і вдачу
Мар'яна
Слава Ісусу Христу.
Прошу молитви за донечку Софійку,щоб зникли знаки після опіку на обличчі,і щоб їй було легше спілкуватися з однолітками,а також за донечку Анічку,дуже активна,падає і вдаряться по кілька раз на день(весною аж розсікла губу). Дякую

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)