ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


Прохання про молитву

Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…


Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
658 записів
Богдана
Слава Ісусу Христу! Прошу вас помолитись за здоров'я Тетяни та звільнення від алкогольної залежності Володимира ,за навернення Олени та Володимира. Дякую!
Господи благаю вислухай усі молитви і нехай буде твоя воля. Амінь.
Світлана
Слава Ісусу Христу!!! Помоліться за мою Родину. За здоров'я дітей Ярославчика і Владислава. Гарну здачу сесії для Владислава.Дякую!!!
Тетяна
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє зцілення від неврозу.🙏
Тетяна
Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за здоров'я для моїх рідних, і гарну долю для моєї донечки Іванки та племінниці Іринки.
Ірина
Слава Ісусу Христу! Прошу помолитися за за здоров'я моєї сім'ї та щасливу долю для моїх дітей.
Ірина
За здоров'я Ірини, Галини, Степана, Віри, Яни,Олега,Софійки, Остапа, Андрія,Богдана, Михайла. За те, щоб Андрій відмовився від алкоголю.
Наталя
Слава Ісуса Христу! Благаю про молитву за Юлю і Андрія , які в великій тривозі і неспокої через відсутність у їх сім"ї дітей.Прошу через молитву до Господа,щоб вони відчули радість батьківства.Амінь
Інна
Слава Ісусу Христу! Дуже вас прошу, помоліться за мене, бо мої життєві обставини склалися таким чином, що стою на роздоріжжі в розгубленому стані і не знаю, який благословенний Богом життєвий шлях обрати. Боюся образити близьких мені людей. Щиро Вам дякую.
Зоряна
Слава Ісусу Христу!Прошу про молитву за зцілення очей для Зоряни і в наміренні пошуку роботи і доброї праці.
Марта
Слава Ісусу Христу!
Святці отці, прошу вас про молитву за одужання Марти, одужання іі душі та тіла.
дякую щиро!!!

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)