ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


Прохання про молитву

Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…


Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
658 записів
Ніна
Молитва за хворого Віктора й за дар материнства для Ніни.
Лілія-Наталія
Прошу помолитися за зцілення моєї сім'ї
Ірина
За зцілення Марії-Вероніки
Наталія
Про зміцнення і порозуміння в сім'ї. Молоді навернення і зміцнення у вірі.
Юрій
Слава Ісусу Христу! Господь обов'язково допоможе тим хто до нього звертається. З Богом!
Юлія
Слава Ісусу Христу. Прошу про молитву за зцілення від хвороби для Юлії. Зараз перебуваю у лікарні. Дуже дякую
Іван Мельникович
Слава Ісуса Христа.Я вже до Вас один раз звертався.Помоліться щоб жінка повернулася до сім'ї.Бо знайшла другого. Щоб був мир і спокій у сім'ї.
Лілія
Прошу помолитися за зцілення моєї сім'ї.
Дякую!
Іван Мельникович
У моєму житті почались проблеми. Прошу допомогти щоб ми з дружиною, були разом. Вона на мене розсердилась, і хоче заміж за другого. Каже що це фіктивний шлюб.Але я не знаю наскільки це правда. Поможіть бу-ласка.
Владимир
Слава Иисусу Христу!Благодарю вас Отцы и Братья за Молитвы!Прошу Молитв За Здоровье Исцеление и Божьего Благословения для Владимира Инны прошу Божьей защити от всех врагов видимых и не видимых и от всякого зла прошу Божьего Благословения семейного и финансового благополучия Аминь!Благодарю!Слава Иисусу Христу!

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)