ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4


Прохання про молитву

Пресвята Богородиця Діва Марія молись за нас

ORA PRO NOBIS…


Додайте ваше прохання

 
 
 
 
.
658 записів
Віктор
Прошу вас, брати та сестри, помолитися про моє одужання. Я навчаюся на 2 курсі в Університеті Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві. Сам я з України. 11 грудня 2006 року я пробудився з невладними рукою, обличчям та ногою. У лікарні мені зробили багато досліджень і здіагнозували розсіяний склероз - хвороба на все життя і на які немає ліків. Перші чотири тижні я пересувався за допомогою візка, на щастя, після реабілітації мій стан покращився. Я став ходити, трохи кульгаючи. Рука пізніше прийшла до норми, але ще не може виконати складних вправ.
Господи, я знаю - це терпіння. Прошу брати і сестри про молитву.
Надія
Прошу помолитись за Оксану, котра дізналась, що вагітна втретє і хоче залишити дитину,а родичі радять зробити аборт.
Віктор
Прохання помолитися за Івана про зцілення його у хворобі та підтримку його духовних сил.
iza
Pokoj i dobro! swietna stronka.Pozdrawiam wszystkich Ojcow i Braci.Pamietam o Was w modlitwie.
Лена
Прошу помолитись за Андрія. Про навернення.
САВЧИН ЄВГЕН
ПРОШУ ДОПОМОГТИ МЕНІ СТАТИ СВЯТИМ
Katja
Прохання про молитву за Городківських парафіян,в особливий спосіб за духовенство та братів постулянтів про Дар Святого Духа та зміцнення Віри.Дякую.
Victor
Прохання помолитися про успішне створення та існування цього сайту, щоб він доносив до відвідувачів свідчення віри та Божої любові...

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)