Курія

Провінції

Уряд

Провінції

Історія

Провінції

Життя

Провінції

Статистика

Провінції

Документи

Провінції

Фотогалерея

Photo Gellery

 

2004-2007

 

УРЯД ПРОВІНЦІЇ 2013-2016

МІНІСТР ПРОВІНЦІЇ

БР. ДОБРОСЛАВ КОПИСТЕРИНСЬКИЙ, OFM

 

Син Броніслава і Анни Роздоби
Дата народження: 15.08.1973
Місце народження: с. Шостаківка,
Шаргородський р-н, Вінницька обл.
Вступив до Ордену: 06.09.1991

Перші обіти: 07.09.1992
Вічні обіти: 26.08.1995

Магістр теології PАТ 1997
Пресвітер: 23.08.1997
Іменини 15.08
Розмовляє: українською, російською, польською



ВІЦЕ-МІНІСТР ПРОВІНЦІЇ

БР. ПАТРИК ОЛІХ, OFM

Син Віталія і Зофії Дозорець
Дата народження: 19.12.1976
Місце народження: м. Шаргород

Вступив до Ордену: 06.09.1994
Перші обіти: 07.09.1995
Вічні обіти: 22.08.1999
Пресвітер: 05.05.2001

Магістр теології PAA 2001

Іменини 24.08
Розмовляє: українською, російською, польською, італійською


ДЕФІНІТОРИ ПРОВІНЦІЇ

бр. Олівер

Шопа OFM

бр. Костянтин

Гавіцький OFM

бр. Даниїл

Ботвіна OFM

бр. Ярослав

Машталяр OFM

    

 

ПРОВІНЦІАЛЬНІ СТАНОВИЩА

  СЕКРЕТАРІАТ ПРОВІНЦІЇ

  Секретар Провінції:    

бр. Даниїл Ботвіна

   

  СЕКРЕТАРІАТ ФОРМАЦІЇ ТА НАВЧАННЯ

  Секретар до справ формації та навчання:

бр. Патрик Оліх

Члени:  

  Модератор постійної формації:

бр. Олівер Шопа

  Модератор групи Under 3: бр. Даниїл Ботвіна
  Модератор у справах справедливості, миру та охорони творіння: бр. Леон Метельський

  Магістр новіціяту:        

бр. Олівер Шопа

  Магістр постуляту:   

бр. Фаустин Кушнір

  Віце-магістр постуляту:  бр. Ромуальд Загурський
   

  1. ПОСТУЛЯТ

 

  Магістр постуляту:   

бр. Фаустин Кушнір

  Віце-магістр постуляту:  бр. Ромуальд Загурський

Колегія вихователів:    

бр. Бенедикт Свідерський

2. НОВІЦІЯТ  
  Магістр новіціяту:   бр. Олівер Шопа
  Віце-магістр новіціяту:   бр. Мирон Шалавінський
Колегія вихователів: бр. Милослав Горай
Сповідники: бр. Антоній Собковський
   
3. СЕМІНАРІЯ  
  Ректор семінарії бр. Ромуальд Косля
  Магістр кліриків: бр.
   
4. ЮНІОРАТ  
  Магістр юніорату: Вакат
   
СЕКРЕТАРІАТ МІСІЙНОЇ ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ
Секретар в справах Місійної Євангелізації: бр. Мирон Шалавінський
Члени секретаріату:  
  Національний асистент ФОСу: бр. Славомир Ветлугін
  Модератор душпастирства: бр. Милослав Горай
  Модератор покликань і міністрантів: бр. Юстин Копитко
  Модератор молоді: бр. Ромуальд Загурський
   
ПРОКУРАТУРА ПРОВІНЦІЇ
  Прокурор: бр. Роберт Пилипчук
  Нотаріус: бр. Даниїл Ботвіна
   
ЕКОНОМАТ ПРОВІНЦІЇ
  Економ Провінції:  бр. Роберт Пилипчук
   
АРХІВ ТА БІБЛІОТЕКА ПРОВІНЦІЇ
  Архіваріус: бр. Даниїл Ботвіна
  Бібліотекар: бр. Даниїл Ботвіна
   
ФОС ПРОВІНЦІЇ
  Асистент національної ради і північного регіону ФОС: бр. Славомир Ветлугін
  Асистент південно-східного регіону ФОС: бр.
  Асистент Вінницького регіону ФОС: бр. Полікарп Стрелківський
  Асистент західного регіону ФОС: бр. Радослав Ходаніцький
  Асистент Хмельницького регіону ФОС: бр.
   
КОМІСІЯ БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНА І ОХОРОНИ ЗАБИТКІВ

Голова комісії:

Члени комісії:

бр. Роберт Пилипчук

бр. Милослав Горай

бр. Альберт Туровський

бр. Рафал Маківський

   
ЛІТУРГІЙНА КОМІСІЯ

Голова комісії:

Члени комісії:

бр. Олександр Лукащук

бр. Славомир Ветлугін

бр. Мирон Шалавінський

бр. Едуард Семко

   
ВИДАВНИЦТВО ПРОВІНЦІЇ
Інформатор  
  Редактор: бр. Даниїл Ботвіна
   

На початок сторінки

Орден Братів Менших в Україні