ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

100 років тому народився отець Мартиніан Дажицький OFM

horodkivka, memory, provincia

Рівно 100 років тому, 14 лютого 1918 року, народився отець Мартиніан Войцех Дажицький OFM.

Отець Мартиніан є відновителем францисканського життя на Україні. Він пережив ув’язнення і заслання на Колиму, а після повернення, аж до кінця земного життя, працював душпастирем на території України, служачи більше 50 років у Городківці.
Близько 38 священиків співслужили Месу. Приїхало багато паломників із різних місцевостей. Після урочистої Служби всі вірні відвідали могилу о. Мартиніана, біля якої помолилися Коронку до Божого Милосердя.

Автор: отець Кирило Тополевський OFM
Джерело: CREDO: http://credo.pro/2018/02/200261


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)