ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Облучини в Лєжайському новіціаті

provincia

O06KtpQ-7VUСьомого грудня в м. Лєжайск (Польща) в монастиріській каплиці братів менших (бернардинів) провінції Непорочного зачаття Пресвятої Діви Марії, відбувся обряд облучин. Двоє братів з України і шість з Польської провінції вперше одягнули францисканський габіт та отримали нові чернечі імена:  бр.Ілля та бр. Владислав. Чернечий одяг, наші брати новіції отримали з рук провінціального Міністра о. Доброслава Копистеринського ofm.

Розділити радість новіціїв, приїхали брати з місцевостей походження братів. Брати вдячні Богові за велику ласку одягнути чернечий одяг та просять про молитву, аби витривати у францисканському покликанні.

R3L5_VlVJiQ _jIOdYfD64c uMeot7N9Meo O06KtpQ-7VU L2DUJb7ov38 Hi-6en_Ys6k (1) d2WLKR8BRhwbcnJcMLABk4 5_VH-uTMDgU

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)