ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Різдвяна зустріч Братів у Житомирі

provincia
4 січня в центральному монастирі Провінції св. Архангела Михаїла в Україні в м. Житомир, відбулась облаткова, традиційна зустріч Братів Францисканців, котрі прибули з 17 монастирів що знаходяться на території України, а також із спільнот за кордону.

На зустрічі також були присутні брати-студенти котрі навчаються у Кальварії-Зебжидовській (Польща). Кульмінаційно-центральним моментом зустрічі було спільне звершення Євхаристійної Літургії котру очолив Міністр Провінції о. Доброслав Копистеринський.

Після Служби Божої, у великому залі монастиря, брати ділилися різдвяною облаткою, перепрошували один одного за можливі провини, людські слабкості недосконалості а також дякували брат-брату за те ким є і за все добро яке робить, складаючи найкращі різдвяно-новорічні побажання. Під час спільної святкової трапези, брати радісно співали колядки, прославляючи Бога.

Користуючись нагодою з присутності великої кількості братів, Міністр Провінції вручив державну нагороду «відзнака за служіння Богу і Україні», від всеукраїнського об’єднання «Країна» о. Фіделісу Волністову за його капеланське служіння на сході нашої Батьківщини.

На завершення францисканської зустрічі о. Доброслав від імені усіх братів Провінції, привітав о. Славомира Ветлугіна із 25-ти літтям богопосвяченого життя. Брати подарували достойному ювіляру як самі жартують «провінціального Оскара», тобто бронзову фігурку небесного покровителя нашої Провінції св. Архангела Михаїла.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)