ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

25.11.2013 – День зосередження Братів Менших у Чечельнику

chechelnyk, provincia

DSC0112225 листопада 2013 року Францисканці з Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших зібрались на день зосередження, який відбувся у Чечельнику, що на Вінничині. Хоч для багатьох подорож була далека і нелегка, брати зібрались з радістю, щоб духовно відновитись і повернутись до своїх душпастирських і братерських обов’язків з новими силами. Брати зібрались з південного регіону України, а саме з Чечельника, Городківки, Шаргороду та Гусятина.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERADSC01118OLYMPUS DIGITAL CAMERADSC01133DSC01120DSC01137 - копия


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)