ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Францисканські дні зосередження для міністрантів

provincia

городківка1Протягом Великого Посту в парафіях нашої Францисканської Провінції св. Архангела Михаїла відбулися дні зосередження для міністрантів. З огляду на великі відстані, ці зустрічі відбувалися по регіонах України: Західному, Південному та Центральному.

В Західному регіоні день зосередження відбувся 27 лютого в с. Анталовці Закарпатської обл. В ньому взяли участь міністранти з парафій, в яких служать брати францисканці з смт. Середнього (Закарпатської обл.) та м. Рави Руської (Львівської обл.).

В Південному регіоні день зосередження відбувся 12 березня у с. Городківка Вінницької обл. Були присутні міністранти з Городківки, Шаргорода, Розкоші, Чечельника та Тульчина.

Натомість, в Цетральному регіоні міністранти зустрілися у м. Полонному, в парафії св. Анни. Це відбулося 19 березня. Тут взяли участь міністранти з парафій Полонного, Новоселиці, Черніївки, Шепетівки та Житомира.

Навіщо були організовані такі зустрічі? Вони мали за мету повторити знання з Літургії та поглибити в собі радість з міністранського служіння. Ми отримали велику кількість порад, думок, а також побажань, яким має бути той, хто служить Богу при вівтарі.

Ці роздуми дали нам змогу розібратися у власному житті та служінні Ісусу Христу, тому що ці дві тайни надзвичайно тісно переплітаються між собою. В цьому нам також допомогло взаєморозуміння, зичливість та відкритість між представниками наших парафій, які були присутні на цій зустрічі.

Протягом всього дня нас супроводжували: Боже Слово, роздуми над стражданнями нашого Господа та Адорація Пресвятих Дарів, під час яких ми були в присутності Ісуса Христа та намагалися розпізнавати своє покликання.

Не обійшлося також без пілтримки наших фізичних сил. Тому дякуємо всім жертводавцям та господиням, котрі приклали немало зусиль, щоб наш фізичний стан був також у нормі.

Повні вражень, всі, задоволені, повернулися до своїх домівок і парафій. Загальна кількість міністрантів, які взяли участь в цих зустрічах, становила 124 особи.

Богу нехай буде подяка за можливість брати участь в таких зустрічах. Дякуємо також всім Братам францисканцям, котрі спричинилися до організації таких чудових днів зосередження. Богу подяка!

Антон Ганський (м. Житомир)

городківка3 городківка4 городківка5 городківка6 городківка8 городківка9 полонне1 полонне2 полонне3 полонне4 полонне5 полонне6 полонне7 полонне8 середнє1 середнє2 середнє3 середнє4 середнє5


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)