ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

ФРАНЦИСКАНЦІ В ГОСТЯХ У КАРМЕЛІТІВ

provincia

Запрошуємо переглянути розмову корінного бердичівлянина – о. Оскара Малих OFM із о. Рафаїлом Мишковським OCD, хранителем Всеукраїнського Санктуарію – Матері Божої Святого Скапулярію.

У розмові: життя Бердичівського Санктуарію, харизмат отців Кармелітів, Ікона Матері Божої та паломницьких рух до цього святого місця.

Цього року урочистість Матері Божої Святого Скапулярію відбудеться 22 липня об 11 годині. Переддень, 21 липня, привітання паломників, які прибувають до Бердичева у різних паломництвах.

———————————————

Францисканські паломництва:

18-21 липня 2018 р. Шепетівка – Полонне – Бердичів організатор – о. Кирило Тополевський OFM (068-306-47-90)

———————————————

21 липня 2018 р. Житомир – Бердичів від храму св. Йоана з Дуклі організатор – о. Йоан Гегруш OFM (097-843-16-18)


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)