ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Городище: реколекції для хлопців

provincia, shepetivka

Городище: реколекції для хлопців

З 8 по 11 серпня у селі Городище відбулись поликальні реколеції для хлопців віком від 15 роів, які провів о. Ростислав Печенюк. Учасники прибули з Житомира, Мукачева, Шепетівки та Баранівки. Загалом — 9 осіб разом із отцем.

Темою реколекцій було гасло св. Франциска «Бог мій і все моє». Конференції для учасників проголошували запрошені отці: о. Олівер та о. Мирослав. У першій конференції на тему «Бог мій і все моє» о. Олівер пояснював сенс цього гасла в житті св. Франциска.

Темою другої конференції було «Покликання». Отець Мирослав пояснював учасникам що таке покликання, як його розпізнати. «Подружнє життя — це також покликання, за яке несемо не меншу відповідальність ніж за покликання до священства», — сказав францисканець. Також він говорив, що, відчувши покликання, його потрібно розвивати. Під час реколекцій о. Симон звершив для учасників Приміційну месу, після якої уділив благословення.

У вільному часі учасники грали футбол, а також побували на екскурсії у православному монастирі (в минулому це був монастир кармелітів), що знаходиться в Городищі. Після закінчення реколекцій усі роз’їхались по домівках, роздумуючи як розпізнати своє покликання та як його реалізувати.

Джерело: CREDO: http://credo.pro/2017/08/188114


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)