ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Хресна Дорога – Хор “ADORAMUS”

provincia
Хресна Дорога «Слід долі».
Уже четвертий рік поспіль хор «ADORAMUS» у Шепетівській Парафії Воздвиження Святого Хреста, співає Хресну Дорогу, під час котрої висвітлюються уривки із фільму Мела Гібсона «Страсті Христові». Лише у цьому році вирішили записати цю Хресну Дорогу, щоб поділитися цим переживанням з іншими. Хористи допомогли всім парафіянам в особливий спосіб пережити Муки Господні. Мабуть в храмі не залишилося ані одних очей, які не були б зрошені сльозами.
Хор «ADORAMUS» при парафії діє від самого початку її існування і цього року святкує ювілей 25-ти річчя.
Хресна Дорога котру написали семінаристи ВДС редемптористів у Польщі в 1983 р., має назву «Слід долі» – «Ślad losu» (переклад з польської мови).


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)