ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Освячення новозбудованої каплиці у с. Улянівка

provincia

ofm1Надзвичайна та святкова подія відбулася в парафії Святого Йосифа (село Улянівка Романівського району) 10 грудня 2016 року. Цей день довго очікували всі жителі не тільки даного села, але й всіх навколишніх сіл, бо саме сьогодні освячено новий, красивий та просторий храм.На цю урочистість приїхало багато гостей. Але найбільшу гордість та піднесення викликав у всіх приїзд апостольського нунцію Клаудіо Гуджеротті. Жителі села навіть не сподівалися, що їм випаде велика честь зустрічати такого високоповажного гостя.

Обряд освячення храму провів сам апостольський нунцій. На урочистість прибуло багато священників, меценати з Італії та місцеві благодійники. Варто відмітити, що саме завдяки допомозі добродіїв з Італії у нашому селі і з’явився цей храм. Розділити нашу радість приїхали численні представники з різних парафій. Свято пройшло гарно, урочисто, піднесено.
Всі возносили вдячні молитви до Господа за всіх меценатів, благодійників, які більшою чи меншою мірою долучилися до цієї благородної справи.

ofm-14 ofm-1

ofm-1ofm-3ofm-4ofm-2ofm-6ofm-7ofm-8ofm-9ofm-22ofm-10ofm-15ofm-5ofm-11ofm-12ofm-13ofm-16ofm-18ofm-21 ofm-23 ofm-24 ofm-25 ofm-26 ofm-29 ofm-30 ofm-31 ofm-32 ofm-33 ofm-34 ofm-35 ofm-36 ofm-37 ofm-38 ofm-39 ofm-40 ofm-41 ofm-77 ofm-777ofm-4


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)