ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Різдвяна зустріч ФраМ

provincia

В суботу, 14 січня, у м. Житомир відбулась оплаткова зустріч Францисканської молоді. На якій була присутня молодь з Шепетівки, Полонного, Шаргорода, Баранівки, Полянок, Конотопу, Ульянівки і звісно з Житомира. Зустріч розпочалась Службою Божою, яку звершив о. Кирило Тополевський. Бажаючи молоді єдності та любові одне до одного. Після Служби, ціла Францисканська спільнота співала колядки біля вертепу, прославляючи народженого Христа.

Пізніше, молодь мала змогу, поділитись облатком та скласти побажання один одному. А також поспілкуватися між собою. Особливу подяку хочемо висловити кухарям, які готували для нас смачний обід, все було дуже-дуже смачно .
Після спільного обіду, усі присутні мали змогу переглянути відео-колядування, які за умовами конкурсу кожна парафія підготувала до зустрічі. Кожна парафія, з серйозністю віднеслася до цього конкурсу, і виявила свію креативність.

Опісля, доволі непогано проявили свою творчість і талант молодь парафії св. Йоана з Дуклі у невеличкому концерті.
Наша оплаткову зустріч завершилася веселими танцями та посмішками.
Щиро дякуємо, Житомирській молоді за організацію, а також дякуємо усій молоді, яка була присутня на цій зустрічі і дарувала свою посмішку.

Нехай Бог вам благословляє!

Текс – Яна Качуровска


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)