ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Різдвяна зустріч Францисканської Молоді

provincia
Христос Народився! У суботу 16 січня у м. Баранівка з’їхалась молодь з шісти парафій на Різдвяну Францисканську зустріч молоді. Участь у цьому святкуванні брали такі парафії: Полоне, Житомир, Полянки, Улянівка, Шепетівка і Баранівка. На початку була Cвята Меса, після якої дружньо ділячись оплатком, склали один одному побажання. Після того, як ми підкріпились, кожна парафія представила себе. Потім ми мали розваги, після яких усі отримали маленькі подаруночки. На кінець усі парафії заспівали колядки на конкурс.ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)