ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Свячення дияконату

provincia

a7M5sWp9sIQ12 грудня 2015 р. в семінарійній каплиці св. Франциска з Асізі в Кальварії Зебжидовській, відбулося свячення дияконату. Під час урочистої Святої меси, з рук єпископа Дам’яна Мускуса OFM сан дияконату отримали:  брат Бонавентура Хоміцький OFM з провінції святого Архангела Михаїла, що знаходиться в Україні  та троє братів з польської провінції Непорочного Зачаття Пресвятої діви Марії .

На урочистості були присутні провінціальні міністри обох провінцій: о. Доброслав Копистеринський OFM та о. Ярослав Каня OFM. Також на цю подію приїхали інші брати та рідні нововисвячених дияконів, котрі розділили з ними цю радість.

Вітаємо нових дияконів, нехай Господь їм благословить  і обдаровує потрібними благодатями аби витривало і ревно несли ярмо служіння Богу, Церкві та людям. Дякуємо Господу за дар їхнього покликання та огортаємо  нашою молитвою.1k7hMaM5dVA CDwm_kqxHBs exFskpk0c8YHvd5CEm0YpI I-oDMNvPutg A42jLEHrH9g -qzd5JlU48A Rwf-Rmbyq00 whYVHP_qBSc ZzZnZHbE1aA


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)