ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

XXVI Францисканське Паломництво з Шепетівки до Санктуарія Матері Божої в Бердичеві.

provincia

Мир та Добро!

Дорогі паломники!


Від 18 до 21 липня 2018 р. відбудеться XХVI Францисканське Паломництво Шепетівка – Полонне – Бердичів. Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти в ньому участь.

Просимо  звернутися до свого настоятеля, котрий повідомить організатора паломництва про кількість учасників, та про пункт з якого Ваша група вирушає в паломництво: «Шепетівка 18 липня, або Полонне 19 липня».

Воно пройде під гаслом  – “Дорогою твого покликання”, будемо роздумувати над своїм покликанням, до чого мене створив і надихнув Господь.

Паломництво це реколекції в дорозі. У ньому беруть участь діти молодь та старші особи. Ми працюємо над програмою для вас,щоб не бракувало веселих пісень на прославу Божу, молитви, духовних конференцій і часами різних забав для підняття духу.
Тому у ньому може взяти участь кожен, від маленької дитини (якщо з опікуном) до старшої людини. Під час паломництва забезпечується: нічліг, транспорт до перевезення багажу, опіка медична, їжа.   Оплата становить 100 гривень від особи, друга особа з сім’ї 50 гривень, третя особа безкоштовно, четверта отримує подарунок.

Інформація для паломника

  • Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” (заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей – за котрі кожен відповідає особисто.
  • Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.
  • Спальний мішок або ковдру та дощовик  (ОБОВ’ЯЗКОВО).
  • Засоби особистої гігієни.
  • Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти.
  • Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.
  • Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

 

 

Додаткова інформація о. Кирило Тополевський OFM

https://www.facebook.com/kyrylo.topolevskyi

(моб. тел. 8-(068) 306-47-90)


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)