ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Ювілей братів францисканців

provincia, sharhorod
FKw8yC2QsD0

ofm.org.ua

26 липня Шаргородська парафія переживала подвійну урочистість. Перша це відпуст святої Анни, який вже багато років святкують в цьому храмі не зважаючи на те, що головним покровителем парафії являється св. Флоріан мученик. Натомість друга урочистість це срібний ювілей чотирьох братів францисканців, о. Радослав Ходаніцький, о Йоан Капістран Весельський, о. Берард Задойко, о. Рафал Маковський, які вже 25 років свого життя присвятили служінню Богу та людям в Ордені Менших Братів. Протягом свого 25-річного монашого життя брати встигли попрацювати в багатьох парафіях та зробити чимало добрих справ для Церкви в Україні. Братам ювілярам прийшлося працювати на початку нового періоду в нашій державі і відбудовувати не лише храми але будувати парафіяльні спільноти, катихізувати та відновлювати храми людських сердець. Наші ювіляри працювали у вінницькій, житомирській, тернопільській, львівській області, а об’єднала їх на цю урочистість парафія святого Флоріана в якій працює двох ювелярів о. Рафаїл та о. Берард. Центральною подією цієї урочистості стала Євхаристія яку очолив один з ювелярів о. Йоан Капістран Весельський, а проповідь виголосив провінціал Менших Братів о. Доброслав Копистеринський, який приїхав привітати братів та привіз із собою в подарунок Папське благословення та ікону святого Франциска та побажав, щоб брати і далі ревно служили Богові та людям на взірець Святого Франциска з Асізі. Дорогим ювілярам складаємо найсердечніші привітання та бажаємо Божого благословення, вірності францисканським ідеалам та витривалості в покликанні.

 

 

 
o2AmneyUh04
xij_nNAE64gPdNBZ3qogN8v6gSWfnkWeUTZ2xsfk1FeYtZAqUTXipNw L-dtSnGeddAiNhX8jojBvo
downloaddgj5nfHEuX02YYOVLfIyEEC5x0CIm1WKsah1KHPGaqIkjPMM8-gfQag


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)