ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Ювілейне 25 Паломництво до Бердичева

provincia

Мир та Добро!

Дорогі паломники! 

Сердечно запрошуємо всіх бажаючих взяти  участь у ЮВІЛЕЙНОМУ 25 ПАЛОМНИЦВІ ДО БЕРДИЧЕВА. Від 12 до 15 липня 2017 р. відбудеться XXV Францисканське Паломництво з Шепетівки  до Санктуарія Матері Божої в Бердичеві. Воно пройде під гаслом ,,Приходимо під Твій Покров Маріє”, будемо просити опіки і дякувати Богородиці за всі роки опіки над нашою прощею.

 

Вирушаємо 12 липня із Шепетівки, та 13 з Полонного. Докладну інформацію для паломників щодо маршруту, та ночівлі –  читайте на сайті  ПАЛОМНИЦТВА

Паломництво це реколекції в дорозі. У ньому беруть участь діти молодь та старші особи. Ми працюємо над програмою для вас, щоб не бракувало веселих пісень на прославу Божу, молитви, духовних конференцій і часами різних забав для підняття духу. Тому у ньому може взяти участь кожен, від маленької дитини (якщо з опікуном) до старшої людини.


Цього року святкуємо Ювілейне паломництво. З цього приводу наше паломництво буде мати подячний характер. Прагнемо згадати всіх хто заснував і підтримував нас увесь цей час. Різних людей що допомагали в організації і проведені паломництва. Особливу увагу присвятемо усім парафіальним спільнотам, які підтримують нас.

 

Кошт паломництва – 75 гр, друга особа із сім’ї – 40 гр, третя особа із сім’ї  – безкоштовно, четверта отримає подарунок!

 

Інформація для паломника

  • Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди”(заборонені: короткі шорти, лосини, майки-топіки), а також не беремо дорогих речей – за котрі кожен відповідає особисто.
  • Свої сумки з речами ОБОВ’ЯЗКОВО підписані віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник, розарій, вигідне взуття, покриття голови від сонця.
  • Спальний мішок або ковдру (ОБОВ’ЯЗКОВО).
  • Засоби особистої гігієни.
  • Кожен паломник має взяти з собою 2 еластичні бинти.
  • Особи, котрі не мають 14 років, повинні мати опікуна.
  • Хто має проблеми із здоров’ям, просимо взяти з собою належні ліки.

1. В паломництві може взяти участь кожен, хто приймає його релігійний характер і буде виконувати духовні та організаційні вимагання.(Паломники щоденно участвують у Божественній Літургії, моляться, співають релігійні пісні, слухають духовні науки, ідуть з трудом без нарікання).

2. У зв’язку з покутним характером паломництва, всім забороняється вживати алкоголь, в тому числі пиво, та паління тютюну. Під час паломництва зберігаємо дух радості, а також покути і поваги (поводимо себе культурно, звертаючись до себе: “Брате”, “Сестро”, стараємося допомагати один одному зносячи тягар дороги, виконуємо завдання доручені керівництвом паломництва. Вдягаємося зручно, але скромно, відмовляючись від “крикливої сучасної моди” (ідемо в футболці а не в майці, рукав футболки  повинен сягати поза плече, заборонені: шорти, лосини, майки-топіки).

3. Кожна дитина до 14 років мусить мати свого індивідуального опікуна. Для молоді від 14 до 18 років опікуном може бути один дорослий на кілька осіб.

4. Речі віддаємо в визначеній годині зранку. До рюкзака, який несемо з собою під час паломництва, потрібно взяти: ложку, вилку, тарілку та чашку, пляшку з водою, шкарпетки на заміну, щось на випадок дощу, пісенник, молитовник і розарій, вигідне взуття, покриття голови.

5. Крім особистих речей, особи приймаючі постійно якісь ліки, повинні не забути їх забрати з собою, а додатково кожен паломник має взяти з собою 2 звичайні бинти і 1 еластичний.

6. Кожен паломник обов’язково несе на шиї хустку на видному місці.

7. За винятком осіб у подружньому зв‘язку, нічліги коедукаційні не допускаються – хлопці та дівчата сплять в окремих кімнатах. 8. Забороняється смітити під час походу та на зупинках.

 

Додаткова інформація о. Кирило Тополевський OFM

https://www.facebook.com/kyrylo.topolevskyi

(моб. тел. 8-0683064790)


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)