ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

З Марією вибираємо Ісуса!

baranivka
Баранівка. 2-14 серпня.

З Марією вибираємо Ісуса!

При парафіяльному костелі св. Станіслава в місті Баранівка з 2 по 14 серпня тривала оаза для дітей віком від 8 до 14 років.

В цьому році на нашій зустрічі ми зосереджувалися над вибраними таємницями святого Розарію. Кожного дня відбувалися праці в групах, на яких кожен учасник мав змогу ділитися думками, а також поповнити свої знання про Бога. Наші духовні сили щоденно зміцнювали молитвами і Святою Месою. Новинкою для нас усіх було проведення адорації перед Євхаристією (роздуми на тему дня, стоячи перед Пресвятими Дарами).

Не забували також і про наш рідний край, звертаючись до Господа прохання про мир в Україні. А щоб зміцнити наш патріотизм щоранку співали гімн України і вигукували «Слава Україні! Героям слава!», а також «Ісус – понад усе!»
Післяобідній час був для нас часом найрізноманітнішого відпочинку: від огляду серйозних та не дуже фільмів/мультиків до спортивних змагань «Дівчата проти хлопців», інших захоплюючих ігор. Кожен вечір, крім п’ятниці був для нас веселим – відповідальна група готувала смішні та тематичні сценки, конкурси, спільні забави, танці; мали таке собі «міні-шоу».

 

 

 

В п’ятницю – день тижня, коли Ісус помер на хресті, – переживали Хресну дорогу, згадуючи страждання Господа. На 12 зупинці «Смерть Ісуса на хресті» символічно спалили листочки із нашими гріхами.
Дні були досить насиченими. Можливо, саме тому нам не завжди хотілося спати після відбою, а ділитися враженнями один з одним.
Хочемо подякувати усім, хто мав відношення до проведення та організації цієї оази. А особливо отцю Милославу, який дозволив провести цю оазу на території монастиря та усіляко допомагав нам; директору оази отцю Мирону, який піклувався про нас усіх; заміснику директора та, одночасно, музичному аніматору брату Симону, який дарував нам свій час та грав на гітарі; аніматорам груп Вероніці, Івану, Руслану та Юлі, які старалися бути добрими наставниками для нас, а також всім учасникам які брали активну участь в оазовому житті. Нехай добрий Господь благословить їм на кожен день їхнього життя.
Кожен учасник, крім своїх торбин, повіз до дому купу емоцій та приємних спогадів, які зігріватимуть нашу душу навіть взимку. Ми багато чого навчилися та отримали потужній духовний заряд. Хочемо разом з Марією відкривати Ісуса та нести Його у світ усім людям.

Юля Карпова

img034img001Оазова зустріч для дітей в БаранівціОазова зустріч для дітей в Баранівціimg012img009img003img008img007img019img074img036img068img069img070img022img025img032img100img017img013img018img029img021img027img011img026img076img072img031img033img010img042img077img014img002img003img049


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)