ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Лист Генерального Міністра Папі Франциску

church
papa-bergoglio-francescoI

13 березня 2013 року. Рим.

Святіший Отче! “Благословен, Хто йде в ім’я Господнє”. Це крик радості тих, хто чекав у молитві, аби Господь подарував своїй Церкві нового пастиря. За нашого Папу Франциска “Будь прославлений, мій Господи”. Це молитва подяки, яку ми, діти святого Франциска, розсіяні по всьому світі, підносимо з радістю після отримання звістки про обрання Вас єпископом Риму і наступником апостола Петра.

Ваше Святосте! Ще не знаючи новину про те, кого вибрав Господь, ми вже Вас любили. Ще не знаючи Вашого імені ми вже молилися за Вас. І коли ми почули Ваше ім’я, хто Вас знав, возвеселилися великою радостю. Наша радість примножилася, коли ми дізналися про вибір Вашого імені в якості Папи: Франциск.

Від імені всіх Менших Братів вітаю Вашу Святість! Господь зупинив свій погляд на Вас і кардинали розпізнали погляд Всевишнього і обрали Вас. Дякуємо, Ваша Святосте, за вибір імені, що багато значить для світу, для Церкви, і, звичайно, для всіх францисканців: ім’я Франциска.

Ваша Святосте, з синівською любов’ю і глибокою пошаною, від імені всіх тих, хто прийняв спосіб життя, який залишив нам святий Франциск, сьогодні, з глибоким хвилюванням, я обіцяю послух і пошану Папі Франциску (див. Затверджений Устав 2). Ви можете розраховувати на нас, Ваша Святосте, з нашою синівською любов’ю, з нашим щирим послухом, з нашою постійною молитвою і нащою щирою співпрацею.

Можете також розраховувати на Францисканських споглядальних сестер, сестер кларисок і францисканських сестер Концепціоністок, які зі своїх монастирів підіймають свої молитви до Отця милосердя за Ваше служіння на користь Вселенської Церкви.

Благаючи святого Франциска, щоб заступався за Вашу особу, прошу Вашого апостольського благословення для мене, для моїх співбратів францисканців і для всіх францисканських сестер кларисок та Концепціоністок.

Ваш відданий син в Господі і в святому Франциску.

Рим, 13 березня 2013 року

Хосе Родріґес Карбальо, OFM
Генеральний Міністр

За матеріалами http://www.ofm.org/ofm/?p=3986&lang=en

Переклад бр. Патрик


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)