ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Новий архиєпископ Церкви о. Хосе Родріґес Карбалльо OFM

church
Отець Хосе Родріґес Карбалльо

Ватикан. 6 квітня 2013 р.

У суботу, 6 квітня 2013 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив о. Хосе Родріґеса Карбалльо, дотеперішнього Генерального Настоятеля Францисканського Ордену Братів Менших, Секретарем Конгрегації в справах Інститутів богопосвяченого життя та Товариств апостольського життя, надаючи йому разом з архиєпископською гідністю титулярний осідок Белькастро.

Отець Хосе Родріґес Карбалльо, який народився в Іспанії 1953 року, вже з дитинства виховувався при францисканських інституціях, починаючи з малої семінарії, куди вступив маючи лише 11 років. Пізніше, закінчивши новіціат та філософсько-богословські студії, отримав пресвітерське рукоположення в Єрусалимі. Продовжував навчання в біблійному інституті в Єрусалимі та Папському біблійному інституті в Римі.

Повернувшись до Іспанії, виконував різні служіння в місцевих францисканських спільнотах, серед іншого, здійснював викладацьку діяльність та настоятельські обов’язки, зокрема, очолював Францисканську Провінцію Сантьяго-де-Компостела. Згодом був обраний до Генеральної Управи в Римі. У червні 2003 року був обраний, а 2009 року – переобраний, Генеральним Настоятелем. Від листопада 2012 року очолює Союз Генеральних Настоятелів.

Отець Хосе Родріґес Карбалльо є членом Конгрегацій Євангелізації Народів та Інститутів богопосвяченого життя і Товариств апостольського життя. Він брав участь у ватиканських Синодах Єпископів 2005, 2008 та 2012 років. Є автором численних публікацій на тему богопосвяченого життя, пасторального богослов’я, Святого Письма та францисканської духовності.

Джерело: http://uk.radiovaticana.va/

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)