ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015

church
Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015

Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015

Тема Послання Папи Франциска на Великий Піст 2015 року, яке було представлене у Ватикані у вівторок 27 січня, бере початок з 8 рядка 5 глави соборного послання святого Якова, в якому читаємо:«Скріпіть ваші серця» (Як 5,8).

 

 

 

 

 

 

Ці слова, які святий апостол Яків, що 30 років управляв єрусалимською Церквою,  звертав до вірних, заохочуючи їх  до витривалости серед переслідувань, випробувань та спокус, Папа Франциск запропонував для роздумування під час Великого Посту, закликаючи використати цей святий час для оновлення Церкви, усієї спільноти та окремих вірних.
Презентацію документу очолив монсеньйор Джанп’єро Даль Тозо, секретар Папської Ради «Cor Unum», який, коментуючи слова Папи наголосив, що у цьогорічному посланні на великий Піст Святіший Отець звертає окрему вагу на байдужість до ближнього, на глобалізацію байдужого ставлення як до потребуючих, так і до загальнолюдських цінностей. Папа закликає подолати цю байдужість на всіх рівнях – Церкви, громади та окремих осіб.

Виступав також заступник секретаря монсеньйор Сеґундо Техадо Муньйос та генеральний секретар «Карітас Інтернаціоналіс», доктор  Мішель Рой.

 

 

Джерело: Радіо Ватикану

 

 

 

 

 

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)