ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Оплаткова зустріч північного регіону ФОС в Баранівці.

provincia

26Десятого січня у м. Баранівка Житомирської області  відбулась облаткова зустріч Північного регіону Францисканського Ордену Світських (ФОС). Радість Народження Спасителя приїхали розділити брати і сестри з Києва, Житомира, Новоград – Волинського, Полянок,  Баранівки, Карвинівки та представники інших спільнот. Урочисту літургію звершив провінціальний міністр ОБМ о. Доброслав Копистеринський з яким співслужили о. Святослав Сиворинський – головний асистент регіону, о. Милослав Горай – настоятель Баранівської парафії та інші священики. На цій зустрічі також були присутні Францисканська молодь(ФраМ) та Лицарі св. Франциска з смт. Полянки. Після Літургії відбулось ділення облатком та святковий обід, під час якого спільноти прославляли Новонародженого  співом колядок.

0123

567891011??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????18192021222324252627282930313234

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)