ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Реколекції в Зарічанах

provincia

IMG_2698Стало вже традицією, що брати Провінції св. Михаїла Архангела Ордену Менших Братів в Україні готуються до Великого Посту спільними реколекціями. Перед тим, як розпочати час покути, як проголошувати реколекції в парафіях, необхідно самим дозволити, щоб Боже Слово торкнулося серця і запалило його Божою любов’ю.

Також і цього року понад 40 братів Провінції з’їхалися в понеділок 9 лютого2015 р., аби дати час Богові й собі. Спільні літургії, конференції, молитви, адорація Пресвятих Дарів, тиша і природа Полісся створюють можливість тривалої зустрічі з Богом, Якому брати посвятили своє життя. Зустріч із Ним відбувається і через конференції, які виголосить о. Едуард Кава, конвентуальний францисканець, Делегат Міністра Провінції для України. Як заповів реколекціоніст, роздуми будуть зосереджені на спадщині папи Бенедикта XVI, зокрема на тому, що папа-емерит говорить про богопосвячене життя.

DSC_0194
DSC_0197
DSC_0198
IMG_2699
IMG_2698 IMG_2700 IMG_2701 IMG_2710 IMG_2712 IMG_2713 IMG_2716
IMG_2725


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)