БАРАНІВКА,  МІНІСТРАНТИ

Чого хочеш?

Стаття присвячена подіям, що відбувалися з 5 по 8 серпня 2016 року в м. Шепетівка . Винуватцем події був отець Едуард OFM, який вирішив згромадити хлопців з діагнозом невизначеності свого покликання. Окрім місцевих юнаків з Шепетівки, клієнти прибули з наступних місць: м. Житомир, м. Полонне та с. Полянка. Вирішення проблеми супроводжувалося спілною молитвою та працею, розважальними іграми та переглядом фільму про покликання святого Франциска з Ассізі.

Підсумком плідної праці на реколекціях стало видобуття наступного рецепту правильного визначення свого покликання:
1.Розбудити в собі прагнення чогось.
2.Зрозуміти, чому ти хочеш саме цього. Можливо під твоїм прагненням є щось глибше.
3.Діяти. Заризикувати, щоб зробити крок для виконання того, чого дійсно хочеш.
Результат – збільшення потенційних братів-францисканців і добрих чоловіків на 11 осіб.
Якщо ти ще не навчився хотіти, прагнути і страждаєш вищевказаною хворобою – це ще не кінець, а тільки початок. Початок твого прагнення, щоб забажати приїхати на реколекції у смт. Чечельник (Вінницької обл.) з 21 по 23 жовтня і дати отцю Ростиславу OFM шанс допомогти тобі віднайти себе.
Ян Сардаковський (Житомир)

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)