БАРАНІВКА,  новіціат

Перші обіти в Ордені Братів Менших

Сьогодні 17 вересня 2022 у Баранівці у свято Стигматів св. Франциска, у храмі св. Станіслава Костки, в урочистій атмосфері, троє братів-новіціїв нашої провінції св. Архангела Михаїла, після року формації у Новіціаті під опікою о. Олівера Шопи OFM, склали перші обіти в Ордені Братів Менших.
Усі брати походять з наших францисканських парафій.
Коротко про братів, які склали обіти:
Брат Йоаким з Новоселиці, 22 роки, має вищу освіту (магістра), закінчив Державний Педагогічний Університет у Переяславі Хмельницькому на факультеті “Образотворче мистецтво, живопис”.
Брат Лука з Полонного, 21 рік. Після середньої школи, навчався півтора року на Політехніці в Ополе (Польща) на факультеті інформатики.
Брат Тома з Полянок (біля Баранівки), 21 рік.
Усім братам, які склали перші обітниці бажаємо витривалості в покликанні, францисканської радості в служінні та усіх потрібних божих благодатей!!! Мир та добро!!!
 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)