Без категорії

Францисканська Молодь

Францисканська Молодь (ФраМ) – це спільнота молодих людей, котрі відчувають у собі покликання Святого Духа, щоб вести християнське життя у світлі послання святого Франциска з Ассізі, поглиблюючи власне покликання в середовищі сім’ї ФОС, невід’ємною частиною якої вона являється.

З причин такого вибору молоді люди:

  1. вважають Статут ФОС, затверджений Папою Павлом VI, документом, надихаючим на ріст у власному християнському і францисканському покликанні, як в індивідуальному житті, так і в Спільноті;
  2. знаходять у ФраМ привілейоване середовище для розвитку такого покликання і дозрівання для вибору світського францисканства;
  3. інтенсифікують діалог та співробітництво між Францисканськими Спільнотами та іншими церковними групами, особливо молодіжними.

Молоді люди, котрі бажають жити Євангелією за прикладом святого Франциска в лоні ФраМ, після відповідного періоду формації підтверджують свій намір особливим обрядом (обіцянка, прийняття, ініціація,…), який перед Богом і братами виявляє намір молодого францисканця. Бажаючі скласти свою Обіцянку і щоб вона була дійсною, вони повинні дотримуватись того, що передбачено в Статуті та Ритуалі ФОС.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)