Без категорії

«Франциску, іди і відбудуй мою Церкву…»

«Франциску, іди і відбудуй мою Церкву…» ці слова почув на молитві святий Франциск в храмі св. Дам’яна. Ці ж самі слова 6 червня в Кальварійській базиліці Матері Божої скерував отець єпископ Дам’ян Мускус OFM до кандидатів на священицькі та дияконські свячення.
Серед п’ятьох братів, які отримали дияконат, був також і Леонард Петро Шевчук, францисканець з Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших.


Єпископ Дам’ян, почилаючись на приклад Святого Франциска, підкреслив, що ми, його духовні сини, не можемо в собі приглушувати внутрішній голос, який закликає нас до відбудови Церкви сьогодні. Заохочував себе і братів наново запалити в собі вогонь до покращення і перемінення цього важкого часу, який сьогодні переживає Церква. Пригадав, що диякони і священники послані для слабких, для тих, хто потребує допомоги та підтримки, хто загубився на дорозі до спасіння…
«Ви покликані не до життя в комформізмі, але до неустаної чуйності і відкритості на невідоме та до радісного проголошення Слова Божого, бо Церква це дім з широко відкритими двирми для усіх. Для кожного знайдеться місце на бенкеті з Ісусом. Тож ідіть і запрошуйте на цей бенкет, але не словами лиш прикладом власного життя, яке наповнене Словом Божим».
На завершення урочистої Літургії лунали слова подяки. А найбільша подяка Господу Богу за те, що кличе молоді серця. Бажаємо брату диякону Леонадру служити і розповідати своїм життям усьому світу про найпрекрасніше щастя, яке відчув йдучи за голосом Ісуса Христа!

http://kalwaria.eu

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)