БАРАНІВКА,  МОЛОДЬ

Францисканська Зустріч Молоді / #YoufraUa / Весна 2017

“На всяку ключову проблему знайдеться своя відмичка”, – писав відомий польський кінознавець та афорист.

Підняти ці найгостріші питання, проблеми, виклики сучасної молоді, а також знайти їх вирішення – ось якою була мета весняної зустрічі ФраМ, котра відбувалася з 19 по 21 травня у мальовничій Баранівці.Протягом цих трьох днів молодь з Чечельника, Чуднова, Шепетівки, Полонного, Ульянівки, Цеберки, Ольшанки, Першотравенська, Полянок, Житомира та, звичайно, Баранівки загальною кількістю близько дев’яноста осіб мала змогу, як святий Франциск, прославляти Господа,

спільно молитися, роздумувати над актуальними проблемами молодих людей – під час конференцій, праць у групах, проповідей священиків, активно відпочивати, граючи у футбол та волейбол на свіжому повітрі, разом переживати Святу Євхаристію, розважатися та веселитися. Найбільш емоційними моментами, що надовго залишиться у пам’яті молоді була адорація, де кожен присутній міг посповідататися, порозмірковувати про головні виклики та гріхи юнаків та юнок й отримати індивідуальне Благословіння Пресвятими Дарами, спільне вогнище, дискотека, конкурси та забави.Проте, беззаперечно, найбільш хвилюючим моментом стала інсценізовна Хресна Дорога, де “реальні” Ісус, Марія, апостол Йоан, Вероніка, Пилат, Варава, жінки, що плачуть, Симон Кирениянин, солдати змогли наблизити та глибше пережити Страсті Господні. Накінець щиру подяку хочемо скласти усім священикам, які товаришували нам на цій зустрічі; міністру провінції о. Даниїлу і віце міністру о. Емануїлу, також тим хто на щодень займається з молодю, нашим місцевим асистентам, о. Ростиславу, о.Кирилу, о. Йоану, о. Матвію і о. Петру. Дякуємо також для усіх, хто долучився до організації зустрічі, в особливий спосіб для настоятеля о. Натанаїла, який з щирим і гостинним серцем нас усіх тут приймав.З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

текст: Вероніка Главацька

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)