БАРАНІВКА,  МІНІСТРАНТИ,  РЕКОЛЕКЦІЇ

Реколекції для міністрантів у Баранівці 2021

З 9 по 13 серпня у м. Баранівці на Житомирщині відбулись реколекції для міністрантів з францисканської Провінції св.Архангела Михаїла в Україні. На реколекції приїхали 105 міністрантів з Полонного, Новоселиці, Понінки, Житомира, Гусятина, Чечельника, Шаргорода, Городківки, Шепетівки — та самої Баранівки. Молитовні дні розпочалися Святою Месою, яку очолив о. Леонард Шевчук OFM, а проповідь виголосив о. Натанаїл Зайонц OFM. Упродовж п’яти днів під час конференцій та праці в групах, учасники вдосконалювали свої навички служіння біля вівтаря. Щодня вони брали участь у Євхаристії та молились Літургію годин. Наші реколекції відбувалися без гаджетів: усі телефони та електротехніку міністранти віддали на початку духовних вправ. Вільний час у ці дні займали різні ігри та веселі вечори. За традицією, відбувся футбольний турнір між міністрантами з францисканських парафій за міністрантський кубок. Серед заявлених 7 команд на турнір, в цьому році перемогу здобула змішана команда ФК «Булька» із парафій Св. Флоріана м. Шаргород та св. Антонія смт. Гусятин. Велика подяка всім учасникам та братам аніматорам, за гарно проведений час.

Ярослав Шкварук
старший міністрант з Шаргорода

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)