БАРАНІВКА

Облучини Братів Новіціїв

3 січня 2022 року в місті Баранівка в каплиці Стигматів святого Франциска з Ассізі монастиря Братів Менших, трьох братів новіціїв урочисто одягнули чернечий одяг – габіт – святого Франциска. Згідно давньої традиції Ордену та Провінції кожен з братів новіції в отримав нове чернече ім‘я на знак розпочаття ними нового життя і залишення старого. Отже, брат Богдан отримав ім’я Йоаким, брат Артур – Лука, а брат Володимир – Тома. На свято облучин прибуло багато братів Провінції на чолі з Провінціальним Міністром о. Даниїлом Ботвіною, з чиїх рук брати новіції і отримали габіти та імена. Габіт святого Франциска має форму хреста і кожен, хто його одягає, носить на собі хрест Ісуса Христа. Нехай Хрест Господній стане для наших Братів Йоахима, Луки та Томи не лише зовнішнім знаком приналежності до Спасителя, але одягом душі, щоб, носячись його до кінця свого життя, вони могли повторити за святим Павлом: «Живу вже не я, лише Христос у мені» (Гал 2, 20).

 

 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)