БАРАНІВКА,  новіціат,  ПРОВІНЦІЯ

Розпочаття новіціату у Баранівці

В переддень урочистості стигматів святого Франциска, 16 вересня, брати Богдан, Артур та Володимир розпочали формаційний рік канонічного новіціату в монастирі в місті Баранівці.
Святу Месу очолив Міністр Провінції о. Даниїл Ботвіна, також були присутні візитатор Провінції о. Йозафат та брати з наших монастирів.
Наступний рік брати новіції будуть переживати в молитві та тиші, в супроводі магістра отця Олівера. Духовну опіку над братами новіціями доручено отцю Матвію.
Ці три хлопці розпізнають та утверджують своє священицьке покликання. Попереду 7 років дороги до священства. Молімося про збереження їхніх сердець у вірності Богу та Святе Провидіння для братів новіціїв в часі їхньої формації.
 
 
 

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)