БАРАНІВКА,  РЕКОЛЕКЦІЇ

“Його слухайте” – реколекції в Баранівці.

“Його слухайте”! Саме такою була тема реколекцій, які організував наш духовний наставник – о.Юстин, за що я ще перед початком статті хочу йому сердечно подякувати.

Реколекції відбувались з 28 по 31 жовтня, в м. Баранівка. По прибуттю на місце, нас з теплими обіймами та радістю зустріли настоятель парафії св. Станіслава – о. Милослав, та магістр новіціату – о. Олівер. На цей час всі священики та брати були для нас пастирями, а ми – вівцями котрі заблукали і шукали дорогу до стайні. Хочеться відмітити, що з мого погляду все було неймовірно ідеально. Кожного дня ми мали Святу Месу, молитву розарію, утреню, вечірню та молитву на завершення дня з Літургії Годин, що не могло якимось чином не відгукнутись в середині всіх нас як заряд духовної енергії. Також ми мали конференції, на котрих о. Юстин та о. Олівер повчали нас тому, як привильно слухати, передусім голосу Господа та всіх, хто і що нас оточує. В цьому нам допомагали великі постаті зі Старого та Нового Завіту, а також св. Франциск з Асізі. І хочеться відмітити, що ці повчання насправді стали для мене цінними і вагомими словами, які навіть вже зараз, після такого короткого періоду почали впливати на моє життя.
Цей час був для нас справжнім часом роздумів, медитацій, духовної віднови, за що ще раз хочу подякувати всім, хто брав у ньому участь, а особливо нашим отцям, котрі нам в цьому товаришували. Слава Ісусу Христу!

Денис Федоренчик (м. Чуднів)

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)