БАРАНІВКА,  МІНІСТРАНТИ

Зустріч міністрантів в Баранівці

З 30 по 2 травня в мальовничому містечку Баранівка, що на Житомирщині, понад 90 осіб взяли участь у реколекціях для міністрантів. На зустріч прибули хлопці з Житомира, Чуднова, Полонного, Шепетівки, Тульчина, Чечельника, Шаргорода, Полянок Улянівки та, звісно ж, з Баранівки.

Напротязі цих трьох днів ми мали змогу відірватися від буденності, щоб за прикладом св. Франциска, побути ближче Бога через молитву, спілкування з ближніми, відпочинок, а також перебуваючи на природі.
Кожного дня ми молилися Літургію Годин та брали участь у Святій Месі. Отець Едуард, організатор реколекцій, проголосив цікаву та корисну конференцію про служіння міністранта, якою повинна бути поведінка міністранта біля вівтаря. Він пояснив значення жестів, які міністранти виконують підчас Святої Меси.
Реколекції були незабутні та повні яскравих спогадів! Вони дали змогу поглибити знання про служіння Богу, познайомитись і знайти нових друзів, і, зрештою, весело провести час пославляючи нашого Небесного Отця. У вільний час всі були активні, ми навіть провели міні-турнір з футболу серед команд різних вікових категорій.

Хочемо подякувати організаторам реколецій, нашим братам Францисканцям та всім, хто допоміг зробити цю зустріч незабутньою. Дякуємо о. Милославу – настоятелю парафії св. Станіслава в Баранівці, котрий погодився прийняти нас. Особливо дякуємо міністрантам, котрі знайшли час приїхати сюди, бо без них цієї зустрічі не було б!

Карпов Максим, Яремчук Іван (м. Баранівка)

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)