БРАТЕРСЬКА ЗУСТРІЧ

10-13.09.2013 Братерська зустріч Братів Менших Францисканців у Зарічанах

В днях 10-13 вересня 2013 року відбулася братерська зустріч Францисканців з Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україні, де Брати мали нагоду зустрітись разом, духовно відновитись через спільну молитву, послухати конференції, а також святкувати ювілей 25-ти річчя чернечого життя бр. Франциска Ботвіна.

В останній день зустрічі, наймолодші Брати Провінції відновили чернечі обітниці життя в послусі, убогості та чистоті, а в ввечері священики та брати які походять і працювали у Житомирі в храмі св. Йоана з Дуклі, взяли участь в урочистій Службі Божій під керівництвом єпископа Леона Дубравського. Наступного дня, а саме 14 вересня у суботу Генеральний Міністр Ордену прийняв вічні обітниці братів Ростислава, Богдана та Яна, які цим актом  посвятили своє життя в Ордені на все життя.

Коментарі Вимкнено до 10-13.09.2013 Братерська зустріч Братів Менших Францисканців у Зарічанах

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)