ПОСТУЛАТ

Розпочаття формації нових кандидатів до Ордену Братів Менших у Шепетівці

16 вересня 2013 року в чернечому домі Братів Менших у Шепетівці розпочався новий формаційно-францисканський рік постулату. Цього року прибуло четверо нових кандидатів до Ордену з різних місцевостей нашої Батьківщини, а саме: Микола Рибчинський з Полонного, Вячеслав Кушнір з Шаргорода, Петро Шевчук з Гусятина,  Павло Гусаковський з Житомира.

 На початок формаційного року, Святу Месу в новій монастирській капличці очолив бр. Доброслав Копистеринський ОFM– Міністер Провінції св. Архангела Михаїла в Україні. З Провінціалом співслужили: бр. Фаустин Кушнір OFM – магістер постулату, а також бр. Бенедикт Свідерський OFM– настоятель парафії та дому в Шепетівці. Вельмишановним гостем на прийняті був наш співбрат Патрік Замішевський OFMз Австрії. Після проповіді брати постуланти з рук Провінціального Міністра отримали хрестик – TAU, як знак приналежності до францисканської спільноти.

Бажаємо для братів постулантів Божого благословення, опіки Пресвятої Діви Марії, заступництва святих покровителів – св. Отця Франциска і св. Архангела Михаїла.

Коментарі Вимкнено до Розпочаття формації нових кандидатів до Ордену Братів Менших у Шепетівці

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)