ФРАНЦИСКАНСЬКЕ ПАЛОМНИЦТВО

27 францисканське паломництво. “Богородице, українську сім’ю під Свій захист візьми”

Під гаслом: “Богородице, українську сім’ю під Свій захист візьми” крокувало 27 францисканське паломництво, яке 17 червня вирушило з Шепетівки.
Після Святої Меси у парафії Воздвиження Святого Хреста м. Шепетівки, яку очолив єпископ Станіслав Широкорадюк, паломники вирушили у 4-денну подорож до Матінки Божої Бердичівської.
Не зважаючи на дощ, паломництво, наповнене великою радістю та францисканським духом, дійшло до парафії Святої Анни м. Полонного, де на нього чекало багато прочан, котрі доєднались вже наступного ранку.


Впродовж цілої подорожі паломники роздумували про дар сім’ї, про великий дар бути жінкою, матір’ю або ж чоловіком, батьком.
На конференціях отець Валентин OFM нагадав жінкам про їхню важливу роль та цінність у світі. Чоловіки ж, отримали поради щодо того як бути справжнім чоловіком, як наслідувати Йосипа та пригадали про те, що чоловік створений для того, щоб приготувати місце для жінки.
Під час паломництва слухали про сімейне життя Авраама і Сари, Ісаака та Ревеки, Луї та Зелі Мартен та вчились від них святості у подружжі.
Йдучи селами, містами України через Чуднів, Миропіль, Романівку, Великі Коровинці, паломники євангелізували співом, молитвами та посмішками, які дарували кожному, хто нас зустрічав у дорозі.
Одним з паломників був єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк, який своєю присутністю, щирою посмішкою та підтримкою обдаровував всіх прочан. У п’ятницю єпископ провадив Хресну Дорогу, під час якої паломники роздумували про покликання матері.
І вже у суботу 686 паломників, 13 священників, 16 сестер-монахинь з 58 міст України, Польщі, Білорусії та Придністров’я, забувши про втому та мозолі, радісно прославляли Бога та вітали Матінку Божу Бердичівську.

https://www.facebook.com/1778051905/videos/10206633878003798/?extid=z7xZvZssWm4c3hs8
https://www.facebook.com/1778051905/videos/10206636431947645/?extid=Wij1On8LwuYYo7NG
https://www.facebook.com/100001175414896/videos/2275034335879058/?extid=k8DO7teHKmpUsYyu
Коментарі Вимкнено до 27 францисканське паломництво. “Богородице, українську сім’ю під Свій захист візьми”

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)