БАРАНІВКА

Літній відпочинок для дітей

З 1 по 14 червня у мальовничому селищі Яблуниця, що на Івано-Франківщині, відбувся літній відпочинок для дітей. Сюди прибули діти з різних куточків України:
з Баранівки, з Бердичева, з Довбиша, з Коростеня, зі Сваляви, з Гусятина, з Ярмолинець, із Житомира, з Віньковець, з Києва, з Новоград-Волинського. Загальна кількість дітей становила 192 особи. Духовними провідниками на відпочинку були о. Кирило Тополевський OFM, о. Ярослав Котвицький, як служили, проповідуючи Христову науку, щодня звершуючи Пресвяту Євхаристію, а також уділяючи таїнства Примирення. Окрім того, вони постійно товаришували дітям в усіх подорожах: разом покоряли вершини гір, розважалися, молилися та танцювали.


Загальною темою відпочинку була: «Я і світ» або «Відпочиваємо разом із Сімбою». Переглядаючи фрагменти мультфільму діти вчилися від Сімби моральним цінностям, які обговорювалися в групі. Кожен день був особливий, неповторний, мав свою назву, своє завдання та виклик ставати кращими щодня. Усвідомлюючи, що Господь обдарував талантом кожну людину, діти мали змогу поділитися ними з усіма присутніми. Аніматори приготували для дітей майстер-класи з інтеграційних танців, оригамі, співів, психології (самоконтроль емоцій), спортивного туризму, перукарського мистецтва, розумного використання гаджетів та інше.
Програма відпочинку була дуже цікава, насичена. Під час відпочинку ми покорили гору Застіжну, Магуру, Маковицю, Хом’як, та відвідали Полонину Перців, Яремче, Буковель, Перевернуту Хату, криві дзеркала та виставку 3D. Попри дощ, втому, небезпеку, всі доходили до вершини.
Це був дійсно благословенний час спільного перебування з Богом та друзями. Амінь

https://www.facebook.com/1778051905/videos/10206521229867665/?extid=lbjksTiNT3jFruQ3

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)