In memoriam

Біографічна довідка о. Віктора

Брат Віктор Бурлака народився 16 лютого 1974 року в селищі Розкіш, Шаргородського району.
Розпочав чернечу дорогу в новіціаті Ордену Братів Менших 6 вересня 1992 року.
7 вересня 1993 року склав перші обіти, а 17 квітня 1999 року – вічні.
Таїнство Пресвітерату отримав з рук Єпископа Леоніда Максиміліана Дубравського, ofm 13 травня 2000 року.
В Провінції виконував служіння як вікарій та настоятель в різних спільнотах і парафіях, а зокрема в Шаргороді, Житомирі, Збаражі, Середньому, Бєллі (Італія) та Будславі (Білорусь).
Згадуючи о. Віктора, на особливу увагу заслуговує час його служіння в Національному Санктуарії в Будславі. Завдяки його старанню було проведено багато масштабних робіт у храмі та чернечому домі. О. Віктор проявляв особливу любов до Матері Божої Будславської, тому приклав чимало зусиль та старань, щоб свято на честь Богородиці Будславської мало якнайкращий вигляд та перебіг.
Нехай добрий Господь винагородить о. Віктору за матеріальне та духовне відродження Божої Церкви.


Дорогий брате Вікторе, віримо, що саме Мати Божа Будславська прийме тебе в свої материнські обійми, і приведе до свого Милосердного Сина, Господа нашого Ісуса Христа!
Спочивай в мирі!

 

 

ФОТО – https://catholic.by

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)