In memoriam

Пам’яті о. Віктора Бурлаки OFM

Майже третину свого життя, о. Віктор Бурлака OFM присвятив душпастирському служінні в Національному Санктуарії Матері Божої в Будславі, що в Білорусі. За час Його служіння Санктуарій і парафія почали стрімко розвиватися, відбувся зовнішній ремонт базиліки, в рази збільшилася кількість паломників. В 2016 році отримав відзнаку за великий вклад в розвиток Католицької Церкви в Білорусі.
У суботу, 12 лютого, о 12 год у Будславі відбудеться Свята Меса за покійного отця Віктора Бурлаку. Жалобну Месу за померлого, звершить архієпископ-емерит Тадеуш Кондрусевич.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)