In memoriam

Бр. Віктор (Ілля) Бурлака OFM – споглядає Лик Господній!

Брати Провінції Св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших в Україна з сумом повідомляють, що дня 9 лютого на 48 році життя, отець Віктор (Ілля) Бурлака OFM зустрівся із сестрою смертю, яка його з’єднала з Господом.
Отець Віктор Бурлака – францисканець, присвятив своє життя Господу в Ордені св. Франциска Ассізького, в якому 30 років прожив як чернець, та 22 – як священник.
Похоронна Свята Меса та обряди поховання о. Віктора Бурлаки відбудуться 11 лютого, о 13.00 у храмі св. Флоріана в м. Шаргород.
Просимо про молитовну пам’ять за нашого померлого співбрата.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)