МІНІСТРАНТИ,  ШАРГОРОД

Регіональний день зосередження для міністрантів у Шаргороді

В суботу 4 лютого, у місті Шаргород, відбувся регіональний день зосередження для міністрантів південного регіону, який провів о. Ростислав Печенюк ofm. Нас було дуже багато, міністранти різного віку прибули із Гусятина, Чечельника, Городківки, Розкоші та Шаргорода. В загальному нас було 45 осіб з отцем.

На початок дня всі познайомились, а потім почули цікаву конференцію, про те яким має бути міністрант і що це слово означає. Кожен, думаю, подумав більш глибше про своє служіння Богу у своїй парафіЇ: як він служить і який показує приклад іншим. У нас була можливість пройти Хресну Дорогу, в якій ми молились за всіх хлопців, котрі служать біля вівтаря. День у нас пройшов дуже швидко, але ми дуже вдячні Богу за цю можливість, що могли пережити нашу спільну зустріч з міністрантами і з Богом. Хоч у нас було небагато часу, але ми знаходили час на різні розваги, трішки пограти настільний футбол та сніжки. Усім дякуємо за прекрасний час, будемо чекати наступних спільних зустрічей.

P.S Міністрант Ярослав Лазар

Коментарі Вимкнено до Регіональний день зосередження для міністрантів у Шаргороді

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)