ЧЕЧЕЛЬНИК

ІІ фестиваль колядок і щедрівок у санктуарії Матері Божої

15 січня у храмі Святого Йосифа Обручника Санктуарії Матері Божої Чечельницької після Святої літургії, яку очолив  правлячий єпископ  Кам’янець-Подільської Дієцезії Леон Дубравський разом із священиками, пройшов другий фестиваль колядок і щедрівок «Світло Вифлиємської зорі», започаткований отцем Петром Новосельським.

Цьогоріч учасників було набагато більше, аніж торік. Показати співочу майстерність та прославити народження Ісуса Христа духовною піснею виявили бажання колективи та вокалісти з Шаргорода, Бершаді та більшості сіл нашого району  – Ольгополя, Каташина, Рогізки, Білого Каміня, Стратіївки.

Разом з парафіянами, гостями та священнослужителями церков різних конфесій з інших міст на фестиваль завітали – влада району, селища, депутати районної ради, а також постійний меценат, фундатор чечельницької католицької церкви, депутат обласної ради Павло Каленич.

Дане дійство нікого не залишило байдужим, бо усіх поєднало Слово Боже та духовна пісня. Колядки і щедрівки у виконанні маститих виконавців, аматорів і діток торкнулись кожного серця і душі людської. Навіть єпископ Леон  Дубравський не завше міг залишитись у глядацькій залі, виходив до колективів, аби виявити свою прихильність і проспівати куплет.

На завершення настоятель храму отець Граціан Дядюк подякував загалу і побажав миру, добра та зустрічі в наступному році – в неменшому складі, аніж цього разу; а кожен учасник фестивалю з рук єпископа отримав диплом.

Потім прозвучало спільне звучне виконання колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю». Такий піснеспів об’єднав усіх присутніх в одну велику родину Божих дітей.

ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)